Travel Agent

Travel Agent

Som profesionál v zabezpečovaní dopravy (travel agent). Chcem fakty...
Ďakujeme za Vašu návštevu. Ak sa Vaša práca točí okolo cestovania máme záujem obchodovať s Vami!

Profesionálni manažéri a vodiči

Naši vodiči sú profesionálni a dobre trénovaní, a pochopili význam "kvalitný zákaznícky servis". Náš manažérsky tím, vedený generálnym riaditeľom, sa skladá zo skúsených profesionálov v preprave osôb. Mnohí z nich majú rozsiahle skúsenosti, a dokonca aj teraz občas šoférujú pri zvláštnych príležitostiach. V dôsledku toho majú mimoriadne pochopenie všetkých aspektov podnikania v preprave soôb. To sa odráža v účinných a efektívnych službách, ktoré poskytujeme všetkým našim klientom.

Naši klienti

Našimi klientami sú súkromné osoby, ako aj nadnárodné korporácie. Vytvorili sme si úzke a vzájomne prospešné obchodné vzťahy. Veľký alebo malý
- partnerstvo s nami je garanciou prvotriednych služieb na každom kroku Vašej cesty.

Čo vidia Vaši pasažieri ...

Prvotriedne vozidlá, ktoré sú čisté a dobre udržiavané, s pohodlnými sedadlami a klimatizáciou. Elegantne oblečený, úctivý vodič, ktorý vie, čo robí.

Čo vidí Vaša účtáreň ...

Presná, efektívna dokumentácia a rýchla fakturácia.

Zavolajte našim skúseným predajcom...

Naši obchodní manažéri majú rozsiahle skúsenosti s osobnou prepravou.

Pracujú efektívne s funkčným systémom. Cenovú ponuku dostanete takmer okamžite. Prosím, zavolajte nám na
+421 948 700 707 ohladne Vašich súčasných aj budúcich požiadavkách na prepravu. Sme zvyčajne k dispozícii od pondelka do piatku (s výnimkou sviatkov) od 09:00  do 17:00.

Niečo naviac...

Môžeme tiež pomôcť zorganizovať dopravu pre malé počty ľudí v Bratislave, Košiciach, Poprade, ako aj na celom Slovensku. Prevádzkujeme niekoľko štýlových minivanov a limuzín v hlavnom  meste, takže nech už budete musieť presunúť 1 cestujúceho alebo 1000 cestujúcich, máme riešenie.

Ešte viac...

Pokojne si môžete rezervovať telefonicky alebo on-line a vozidlo so skúseným vodičom môže byť na Vašej adrese v Bratislave do 20 minút. Registrovaní užívatelia môžu komplexne spravovať všetky rezervácie on-line.
+421 948 700 707