Pomoc pre office mngr´s

Pomoc pre office mngr´s

Objednávanie prepravy je časť mojej práce. Potrebujem spoľahlivého partnera!
Občas organizujete cesty? Budeme Váš spoľahlivý partner

Ak niekedy budete musieť zariadiť transfer ako súčasť svojej práce, pomôžeme Vám, aby ste úlohu zvládli pokiaľ možno bezstarostne.

Budeme Vašim spoľahlivým partnerom, ktorý ponúka užitočné rady, kedykoľvek ich budete potrebovať, teraz i v budúcnosti, spolu s férovou cenou, ktorá uspokojí aj ten najtenší rozpočet.


Užitočné rady a rýchle ceny

Naši obchodní manažéri sú v kancelárii od pondelka do piatku od 09:00 do 17:00. Sme tím skúsených profesionálov v cestovnom ruchu, neváhajte nám zavolať na +421 948 700 707 a požiadať nás  o radu a informácie.

Položíme Vám otázky na získanie informácií, ktoré potrebujeme, aby sme Vám pomohli dokončiť Vaše plánovanie. Urobíme užitočné návrhy alebo poukážeme na veci, na ktoré ste Vy alebo Váš šéf mohli zabudnúť.

"Lacné" alebo "Kvalitné"?

V preprave všeobecne dostanete to, za  čo si zaplatíte.

Keď to všetko pôjde zle nikoho - vrátane Vášho šéfa a nahnevaných cestujúcich
Vám nepoďakuje, že sa snažíte ušetriť pár eur s "lacným" dopravcom. Všetko, čo si budú pamätať, je, že Vy ste rezervovali prepravu a bola to katastrofa!

Naše poradenstvo ...

Ak dávate prednosť životu bez stresu, rezervujte si prepravu s nami
 nesklameme Vás.

Ak máte radi trochu stávkovania alebo lotérie vyberte si niekoho iného, "lacného" dopravcu. Kto vie, možno to dopadne v dobre!
+421 948 700 707