Nieste zo Slovenska?

Nie ste zo Slovenska?

Nie som zo Slovenska, ako mi viete pomôcť?
Máme klientov po celom svete !

Ďakujeme, že ste navštívili naše webové stránky. Pretože sme on-line kontaktuje nás mnoho ľudí a firiem z celého sveta. Mnoho z nich sa stali našimi klientmi. V súčasnej dobe máme silné obchodné vzťahy s klientmi na celom svete. I keď nemôžeme hovoriť Vaším jazykom, veľmi si vážime Vášho záujmu o naše služby a urobíme všetko, čo je v našich silách, aby boli rezervácie s nami efektívne a jednoduché.

O nás

My sme súčasťou siete Private Hire, spolu vytvárame riešenia pre transport od jedného pasažiera po zabezpečenie kongresu s tisíckou účastníkov. Sme Vaše one-stop riešenie pre prepravu v Bratislave, Košiciach, Poprade, ako na celom Slovensku, vrátane letiskových transferov, jednodňových výletov a viacdňových výletov.

Autá a vodiči

Autá majú vysoké stupne výbavy, novšie modely s pohodlnými sedadlami, klimatizáciou a bezpečnostnými prvkami. Naši vodiči sú elegantne oblečení, priateľskí a vždy ochotní. Pravidelne  sa stretávajú s ľuďmi z celého sveta a pochopili, aké dôležité je poskytnúť efektívne a užitočné služby.

Naši klienti

Spolupracovali sme s mnohými klientmi, od veľkých tour operátorov po súkromné osoby, športové kluby, školy, orchestre, firmy, atď...

Prosím, kontaktujte nás

Prosím zavolajte alebo nám napíšte na prejednanie Vašej požiadavky.
+421 948 700 707