Neskúsený Travel Organiser

Neskúsený Travel Organiser

Nemáte žiadne skúsenosti? Potrebujete poradiť?
Neskúsený Travel Organiser? Ste v dobrých rukách!

Ak ste nikdy neorganizovali dopravu, vieme, že volať dopravcovi prvýkrát môže byť skľučujúca úloha.

Existuje mnoho spoločností, z ktorých si môžete vybrať.

Pomôžu Vám rozvinúť Vaše cestovné plány a poskytnúť užitočné rady? Alebo jednoducho spracujú útržkovité informácie, ktoré im poskytnete a vykúzlia približnú cenu?

Môžete si byť istí ...

Aké náležitosti sú potrebné? Ako dlho bude trvať cesta? Kto platí stravu vodičovi? Aké poistenie je nutné? Je možné, aby sa urobili zmeny v itinerári? Aká je najlepšia cesta? Koľko batožiny môžeme vziať? Koľko hodín môže vodič pracovať?

Neviete...

To môže byť mätúce. A všetko, čo potrebujete sú odpovede - spoľahlivé  rady od ľudí, ktorým môžete dôverovať, a spravodlivé ceny.

Sme úplne iná spoločnosť

Zavolajte našim obchodným manažérom na
+421 948 700 707 a dostanete skutočne priateľské a účinné rady. Nebudeme podráždení, pretože si nie ste úplne istí, čo chcete, alebo nemáte všetky svoje informácie okamžite po ruke. Ste klientom. Robíte nám láskavosť, že nám telefonujete, nie opačne. My to vieme. A to je dôvod, prečo Vám  ponúkame  vysokú úroveň osobných služieb, dobré rady a hodnotu za peniaze, ktorú jednoducho nenájdete nikde inde.

Takže čo sa stane, keď zavoláte?

Keď zavoláte, budeme pozorne načúvať Vašim plánom a klásť otázky pre doplnenie informácií. Vysvetlíme Vám rôzne alternatívy a urobíme užitočné návrhy. Uistíme sa, že sme pochopili, čo presne máte naplánované a následne Vám zašleme cenu mailom alebo oznámime telefonicky.

Žiadny tlak, žiadna povinnosť

Pozrite si ponuku, porozmýšľajte o nej, a zavolajte nám, keď ste pripravení pokračovať.

Je to tak jednoduché!

Neváhajte nás kontaktovať! Budete radi, že ste tak urobili.
+421 948 700 707