Vozidlo so šoférom na každú príležitosť

Spoločnosť Private Hire ponúka zabezpečenie prevádzkového riadenia prepravy jednotlivcov, malých, stredných i veľkých skupín individuálnym a na mieru šitým spôsobom pre všetky Vaše podujatia. Firemné akcie vyžadujú starostlivé plánovanie  a spoľahlivé služby v oblasti prenájmu vozidiel so šoférom.

Profesionálni šoféri našej spoločnosti zabezpečia, aby ste sa Vy a Vaši hostia dostavili na Vaše podujatie štýlovo a komfortne.

Akákoľvek udalosť či vzdialenosť pre nás nepredstavuje žiaden problém. Profesionálne firemné šoférske služby pre týždne módy, športové udalosti, kongresy a výstavy poskytujeme už takmer päť rokov, a to v Bratislave, vo Viedni i v zahraničí. A od prvého dňa je našou prioritou zaručiť klientom v našich vozidlách so šoférom spoľahlivú, profesionálnu a pohodlnú jazdu.

V našom rozsiahlom vozovom parku špičkových vozidiel nájdete luxusné autá so šoférom, ako napríklad Mercedes triedy S, Mercedes triedy V a Mercedes triedy E.

Zaručujeme nielen spoľahlivosť a profesionalitu za každých okolností, ale naším cieľom je aj pestovať imidž termínu “Firemný šofér” a nastaviť štandard pre najlepších šoférov pre našich klientov v oblasti obchodu aj voľného času.

Naše vozidlá si môžete prenajať na hodinu, deň alebo týždeň. Kontaktujte nás teraz a pošleme Vám rýchlu cenovú ponuku.

  • Anglicky hovoriaci šofér
  • K dispozícii minerálka (perlivá na požiadanie)
  • VIP Meet-and-Greet služba na letisku alebo na stanici na požiadanie
  • 4G Wi-Fi
  • K dispozícii noviny a časopisy